Duchowa Adopcja – pierwszy miesiąc za nami

Wiadomość wysłana ze strony www.duchowaadopcja.info – Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą

Drodzy duchowi rodzice adoptowanych dzieci,

Za nami już pierwszy miesiąc od kiedy większość z nas uroczyście przystąpiła do dzieła duchowej adopcji.  Jest to bardzo ważny okres dla tych dzieci, ponieważ w tym czasie wstąpiły one w tzw. fazę embrionalną okresu prenatalnego. Okres ten charakteryzuje tworzenie i doskonalenie organów wewnętrznych m.in.: układu nerwowego, włosów, oczu, serca, mięśni i narządów płciowych. Z całą pewnością można uznać, że naszym dzieciom już bije serce, a nasze maluchy mają od 3,4 do 5 cm długości oraz powinny ważyć około 30 g. Dziękujemy, że w tym ważnym okresie jesteście z naszymi dziećmi, które zagrożone są aborcją. Jedynie Bóg wie jak bardzo nasza modlitwa jest ważna dla tych dzieci.

Przypominamy, że duchowa adopcja polega na odmawianiu każdego dnia krótkiej „modlitwy duchowej adopcji” oraz jednej dziesiątki różańca świętego przez okres dziewięciu miesięcy. Tekst przyrzeczenia, modlitwy, wszelkie pytania oraz świadectwa znajdziecie na naszej stronie www.duchowaadopcja.info. Warto tam zajrzeć, ponieważ w ciągu miesiąca na stronie nastąpiło wiele zmian.

Okazało się, że Centralny Ośrodek Duchowej Adopcji na Jasnej Górze nie posiada swojej strony, podczas gdy uznaje ją za pilnie potrzebną. W związku z tym od 1.05 strona www.duchowaadopcja.info została przekazana pod opiekę Centralnego Ośrodka Duchowej Adopcji na Jasnej Górze. Po wprowadzeniu tej zmiany na naszej stronie pojawiło się wiele nowych informacji, nowe  modlitwy, świadectwa, informacje o duchowej adopcji w innych językach oraz bardzo ważne informacje dla osób, które popełniły grzech aborcji. Na stronie: www.duchowaadopcja.info/aborcja zamieściliśmy „kroki wiodące ku uwolnieniu z ciężaru winy po grzechu aborcji”. Prosimy wszystkich o promocję naszej strony oraz przesłanie jej innym osobom, w szczególności tym, które nie mogą się pogodzić z ciężarem winy po grzechu popełnionej aborcji (dotyczy to także mężczyzn).

 

Życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa oraz wytrwałości w postanowieniu modlitwy

Redakcja portalu www.duchowaadopcja.info

Napisano w Duchowa Adopcja, Nowości

Dodaj komentarz